Makyajlı Seat Leon Fiyatları Açıklandı - TRaraba.com
  • 14 Şubat 2017
  • onur kayar
  • Yorum yapılmamış
  • Son Haberler
Makyajlı Seat Leon Fiyatları Açıklandı

Yeni nesil üyelerini tanıttığı günden bu yana her yerde büyük ilgi gören SEAT‘ın sevilen modeli Seat Leon‘un makyajlanmış hali 2016 yılında otomobil severlerin beğenisine sunulmuştu.

İspanyol devi SEAT‘ın yeni modelleri adına bizleri sabırsızlandırdığı hepimizin bildiği bir gerçek… Zira, Avrupa’da ve bilhassa ülkemizde çok sevilen Leon‘un tanıtılmasının ardından yaklaşık dört ay geçti ve artık pazara girdiği açıklanan otomobilin fiyatları da belli oldu.

Genişleyen ve kromajlı bir çerçeveye sahip ön panjur ve yanilenen ön tamponuyla daha dikkat çekici bir görünüme kavuşan Leon‘un ana hatlarına dokunulmamış. Yeni jant seçenekleri ve gövde renkleri opsiyonlar arasına eklenmiş durumda ve iç mekanda daha büyük bir dokunmatik bilgi-eğlence ekranı kullanımına olanak sağlanmış.

Performans açısından baktığımız zaman giriş modellerinde 1.2 litre hacimli benzinli ve 110 beygir gücündeki motorunun yanı sıra motorun 1 litre hacime sahip 115 beygirlik seçeneği görmekteyiz. 1.4 litre hacimli benzinli motorda, eskiden olduğu gibi 125 ve 150 beygir güç seviyeleri sunulmakta ve 1.6 litre hacimli turbo dizel ünite 115 beygir gücünde. “Bunlar bana yetmez!” diyen performans severlere hitap eden Cupra ise 300 beygir gücüyle tüm dikkatleri üzerine çekmekte.

Makyajla birlikte Style ve FR‘ın yanına bir de konfor ağırlıklı XCELLENCE donanım seviyesi ekleyen Leon, bu pakette krom ön panjur ve yan cam çerçeveler, 17 inç çaplı jantlar, Full LED farlar, ön ve arka park sensörleri, KESSY anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi, geri görüş kamerası, sunroof ve 8 inç büyüklüğünde bilgi-eğlence ekranı gibi birçok donanıma ev sahipliği yapıyor.

Fiyatları, 1.2 litre hacimli motor ve Style paketle 75.400 TL seviyesinden başlayan Seat Leon‘un 1 litre hacimli motoruna 82.700 TL karşılığında sahip olunurken 125 beygir güç üretebilen 1.4 litre hacimli motor, FR donanımıyla 86.700 TL karşılığında hizmetinize sunulabilir durumda. Aynı motorun 150 beyir gücündeki seçenekleri 97.000 ile 99.400 TL arasında alıcı beklerken turbo dizel motorun fiyatı 93.400 TL’den başlamakta.

Son dönemde yapılan ÖTV zamlarından bir hayli etkilenen Cupra‘nın fiyatıysa 197.000 TL seviyesine ulaşmış durumda.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir