Alfa Romeo 4C GTA - TRaraba.com
 • 10 Mart 2011
 • admin
 • 5 yorum
 • Son Haberler
Alfa Romeo 4C GTA

İtalyan üretici dikkat çekici tasarımlarını bir yenisini ekliyor. Cenevre Otomobil Fuarında tanıttığı 4C GTA konsepti, 2012 yılında yollarda olacak.

Alfa Romeo, Cenevre Otomobil Fuarında ilgi çekici bir tasarıma sahip 4C GTA konsptini tanıtmıştı. Alfa’nın kendine özgü tasarım çizgisine sahip gibi görünse de diğer modeller arasında özel bir yere sahip olacağı kesin olan 4C GTA, 2012 yılında satışa sunulacak.

Bu özel tasarımın yanı sıra performans değerleri ile de göz dolduruyor. 200 beygir gücünde 18 litrelik motora sahip. Karbon fiber gövde yapısı sayesinde 850 kg ağırlığında. Bu açıdan baktığımızda yaklaşık 4kg/HP gibi başarılı bir güç dağalımına sahip. Bu güç dağılımına arkadan itişli motorda eklenince 0-100km/s hıza 5 saniyenin altında bir sürede erişebiliyor ve 250 km/s hızın üzerisine çıkabiliyor. Alfa Romeo 4C GTA’nın şasisi, tamamen karbon fiber, arka çerçeve yapısı ve çarpışma bölmelerinde ise yoğun

Alfa Romeo 4C GTA, Yaklaşık 4 metre uzunluğa ve yaklaşık 2.4 metrelik aks mesafesine sahip.

Alfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTAAlfa Romeo 4C GTA


Alfa Romeo 4C GTA için 5 yorum yapılmış
 1. alfa romeo dedi ki:

  alfa romeo ürettiği her yeni araçla kendine yeniden aşık etmesini biliyor. 1 yıldır alfa mito kullanıcısıyım ancak sonradan çıkan giulietta dahil tüm araçlarına aşık oldum.

 2. otomobil dedi ki:

  aracın fiyatı ne olacak acaba? bilgi var mı?

 3. süleyman dedi ki:

  AŞLFA ROMEO BİR AŞK TIR TUTKUDUR VAZGECİLMEZDİR…
  İTAYL STYLA BİR BAŞKADIR..
  EĞER YOLDA SÜREKLİ DÖNÜP PARKETTİĞİN ARABANA BAKIYORSAN O ALFA ROMEODUR

 4. doğu dedi ki:

  çok iddialı bir araç çok güzel olmuş

 5. escort68 dedi ki:

  yanlış yazmışlar haberde 1.8 litre olcak o

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.