Hyundai Tucson Night Edition - TRaraba.com

  • 3 Kasım 2016
  • onur kayar
  • Yorum yapılmamış
  • Son Haberler
Hyundai Tucson Night Edition

Hyundai firması Tucson Night Edition ile bizce gerçekten güzel bir iş çıkardı. Dış ve iç taraftaki güncellemeler ile crossover modeli daha gösterişli bir hal almış.

Hyundai, Las Vegas’ta şu anda devam etmekte olan SEMA Fuarı’nda türünün tek örneği olarak modifiyeli bir araç tanıttı ve bu model hakkında insanların gerçekten ilgisini çekebilir ve satın alınabilir gibi bir yorumda rahatlıkla bulunabiliriz. Tucson Sport Night sınırlı sayıda üretildi ve bazı tasarımsal değişiklikler sayesinde araç gün batımı esnasında çok güzel gözükmekte.

d1

Peki bu “Night” paketi bize neler sunuyor? CUV’nin dış tarafında birkaç siyah aksesuar, siyah vidalı ve kırmızı kapaklı 19 inçlik Rays jantlar en büyük farklılıklar. Sunroofa bakıldığında ise panoramik özelliği ve koyu rengi dikkat çekmekte. Bu yenilikler gölgeli ayna kapaklarıyla da son bulmakta.

Renk seçeneklerine gelecek olursak aracı almayı düşünenler Kolezyum Grisi, Karayip Mavisi, Parlak Beyaz ve Siyah Koyu İnci renklerinden herhangi birisine sahip olabilirler. Araç için koyu renkler daha şık dursa bile paketin eklentileri düşünüldüğünde açık renkler ile tezat bir güzellik de oluşturulabilir.

k1

Yenilikler tabii ki yalnızca dış kabinle sınırlı değil. İç tarafa girildiğinde delikli deri direksiyon simidi ve alüminyum pedallar bizi karşılamakta. Aynı zamanda araçta ön ve arka LED iç ışıklandırmalar da yerlerini almış bulunmakta.

Tucson Night’ın ne zaman piyasaya sürüleceği sorusunun yanıtı ise 2016 yılı sonu. Fiyatı ise henüz resmiyet kazanmadı.

irasd

Tucson Sport versiyonunda 178 beygir (131 kW) ve 264 nM’lik 1.6-L turbo şarjlı dört silindirli motor bulunmakta. Ön çekiş isteyen müşteriler yedi ileri çift kavramalı şanzıman sistemine 26,795 dolardan veya dört çekiş sistemine 28,195 dolardan sahip olabilirler.

Tucson satışlarıyla Hyundai için önem kazanmış bir model. Geçtiğimiz ay 7,298 olan örnek teslim rakamı Ekim ayında 8,088’e yükseldi. 2016 yılına baktığımızda ise ilk 10 ay için bu rakan 73,421 idi. Bu rakam pek fazla gelmeyebilir fakat geçen yıl aynı periyotlarda bu rakamın 48,374 olduğunu belirttiğimizde Tucson’ın Hyundai için önemini daha rahat anlayabilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.