Mercedes S Coupe Night Edition - TRaraba.com

  • 18 Aralık 2016
  • onur kayar
  • Yorum yapılmamış
  • Son Haberler
Mercedes S Coupe Night Edition

Alman devi Mercedes’in S sınıfı Coupe modeline getirdiği “Night Edition” paketinde yer alan gri mat renk otomobili gerçekten çok şık gösteriyor.

Mercedes, standart S Sınıfı Coupe modelini yeterince özel veya güzel bulmayanlar ve opsiyonlarla uğraşmak istemeyenler için birçok “karanlık” eklentiyle donatılmış Night Edition’u sundu. Yenilenmiş araç, parlak siyah renkli ızgaradan, yine siyah renkli 20 inçlik AMG alaşım jantlara kadar her şeyiyle karanlığa bürünmüş durumda. Aracın yan ayna kapakları ve kapı eşiği panelleri de benzer dokunuşlardan nasibini almış durumda. Paketle birlikte gelen diğer özellikler ise arka ve ön bölümdeki AMG imzası taşıyan rüzgarlıklar.

k2

Paketin standart modelden farklı olduğunu belirtmek isteyen Mercedes, sol ön kanada bir “Night Edition” rozeti iliştirmiş. Alman devi aynı zamanda alıcılara “selenite grey magno” olarak bilinen ve ekstra efektler için özel pigmentler içeren mat boya seçenekleri de sunacak.

k3

Firma henüz iç kabini göstermeye hazır olmadığını belirtmekte ancak Night Edition paketinde nappa derisi kaplı bir AMG direksiyon simidi olacağı bilgisini vermekte. Buna ek olarak, kapı eşikleri “Mercedes-Benz” yazısı ile aydınlatılıyor. Koltuklarınızı tercihinize göre deri, nappa derisi veya AMG nappa derisi ile döşetebiliyorsunuz. Ayrıca siyah/siyah renk istemeyenler için paket içerisinde kahverengi/siyah, gri/siyah ve kırmızı/siyah seçenekleri de mevcut.

k4

Mercedes S Sınıfı Night Edition, önümüzdeki ay Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıtılacak ve araç, Nisan ayında satışa sunulacak.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.