Yeni Hyundai i30 Görücüye Çıktı - TRaraba.com

 • 24 Ağustos 2016
 • onur kayar
 • 2 yorum
 • Son Haberler
Yeni Hyundai i30 Görücüye Çıktı

Hyundai firmasının sevilen modeli tamamen yenilendi ve fotoğrafları motor severlerin takdirine sunuldu.

Hyundai, C segmentindeki başarılı modeli i30’un tamamen yenilenmiş halinin ilk fotoğraflarını uzun bir bekleyişin ardından bizlere sundu. Daha modern, kaliteli ve iddialı bir yapıya sahip olan Yeni i30, farkını hissettirecek gibi gözüküyor.

asdasdasd

Ekim ayında gerçekleşecek olan Paris Otomobil Fuarı’nda bizlere sunulacak olan yenilenmiş Hyundai Yeni i30, Avrupa’da geliştirildi ve orada üretiliyor. Yerini alacağı modele göre daha rafine ve daha modern çizgilerden oluşan yeni i30, yenilenen özellikleriyle kaliteli sürüş hissini daha da yukarılara taşıyor.

uasdfasd

Hyundai Motor Grubu Baş Tasarımcısı ve Bölüm Başkanı Peter Schreyer, yenilenen otomobille ilgili olarak, ”Herkese hitap eden yepyeni bir otomobil üretmek adına sadece müşteri odaklı yaklaşmadık. Çok daha geniş bir yelpazede, çeşitli beğenileri ve görüşleri olan insanlar üzerinde durarak bu iddialı modelimizi gün yüzüne çıkardık. Tasarım dili tamamen doğal olan ve akıcı çizgilere yer verdiğimiz Yeni i30, zarif gövdesiyle Hyundai dizayn felsefesini de bambaşka bir boyuta taşıyor. Yepyeni basamaklı ızgarası sayesinde bu değişimi vurgulamak istiyoruz” dedi.

klsdfl

Hyundai yeni i30’da geliştirilen özelliklere baktığımızda ise üstün güvenlik, mobil çözümler ve konfor anlamında marka adına yepyeni bir dönemin başladığını görebiliyoruz. Yüksek kalite hissi, üstün donanımlar, etkin ve dinamik güç üniteleri ve aktarma organlarıyla gibi özellikleri de öne çıkacak.


Yeni Hyundai i30 Görücüye Çıktı için 2 yorum yapılmış
 1. Burak dedi ki:

  Korelilere helal olsun. ADAMSINIZ Koreliler. ADAM olmayan ALAMAN tenekeleride görsün birazcık sizi ibret alsınlar. ADAMLAR hem CANIM ÜLKEME yatırım yapıp araçlarını ülkemde üretiyorlar hemde dünyanın en büyük otomobil üretici olarak gözdolduruyorsunuz ADAMSINIZ Koreliler. Fakat ne yazık ki. Biz o kadar muhalif bir toplum olmuşuz ki elin Korelisinin yaptığı otomobili bazı andavallı gavatlar neymiş yok yaptıkları araba şu markadan yok bu markadan hala taklit demeye devam ediyorlar. Kardeşim bizim ülke otomobil üretiyor mu yok. O zaman o muhaliflerinde asla KORELİLERİ eleştirmeye hakkı yoktur. Bugün muhaliflerin küçümsediği KORELİLER çoğu ALMAN teneke markadan daha iyi otomobil üretiyor hiç kuşkusuz..

  ADAMSIN HYUNDAI
  DARISI CANIM ÜLKEME YATIRIM YAPMAYAN ALAMAN TENEKELERİNİN BAŞINA..

 2. Burak dedi ki:

  Ülkemizin kalkınmasını istiyorsak herkes canım ülkemize yatırım yapan markalardan otomobil almalı. Toyota, Renault, Ford, Fiat, Hyundai, Honda gibi dünyanın önde gelen markaları canım ülkeme yatırım yaparken Mercedes dışında malesef başka hiçbir Alman markası canım ülkeme yatırım yapmıyor. Mercedes hiç değilse kamyon ve otobüsleri ülkemizde üretiyor peki o milletimizin yere göğe sığdıramadığı ve peynir ekmek gibi araç sattığı Alman markaları ne yapıyor hiçbir şey. Darısı canım ülkeme yatırım yapmayan markaların başına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.