BMW 6 M Sport Limited Edition - TRaraba.com

  • 12 Mart 2017
  • onur kayar
  • Yorum yapılmamış
  • Son Haberler
BMW 6 M Sport Limited Edition

BMW‘nin yeni müjdesi 6 Serisi M Sport Limited Edition, üç gövde ve motor stiline de uygulanacak ve yeni mavi gövde rengi ve iki tonlu jantları ile bizlere sunulacak.

Hepimizin sevdiği marka BMW‘nin dördüncü jenerasyon 6 Serisi üzerinde çalıştığını bilmekteyiz. Fakat marka bunu yaparken mevcut modeli de ihmal etmemekteydi. Çalışmaların bize sunulan ilk meyvesi daha fazla donanım ve ekstra dokunuşlar içeren bir M Sport Limited Edition paketi oldu. Yeni paket, Coupe, Convertible, Gran Coupe yani tüm gövde ve motor seçenekleri için geliştirilmiş durumda. Tüm otomobiller, sekiz ileri otomatik şanzımanla ve arkadan çekiş sistemi ya da xDrive dört tekerden çekiş sistemi ile bizlere sunulacak.

6 Serisi M Sport Limited Edition, Sonic Speed Blue adlı mavi renkli metalik bir gövde rengi ve çift renkli 20 inçlik hafif alaşım jantlar ile satışa sunulacak. Ayrıca otomobilin yan aynaları sıradan modellerden ayrılması adına karbon fiber ile kaplanmış durumda.

BMW, paketi heyecanlandırmak için iç kabinde de değişiklikler düşünmüş. Otomobiller mavi renkli Merino derisi koltuklar ile bir hayli lüks hale getirilmişler. Koltuklarda bulunan mavi renk tonu paspaslarda da içeri bakar bakmaz göze çarpmakta. Ayrıca şunu belirtmekte de fayda var ; bu koltuklar yalnızca bu özel versiyonlarda sunuluyor olacak.

Karbon fiber dokunuşlar iç bölümde de, vites bölümü ve ön panel ile devam etmekte. Mavi renkli kapı eşiklerinde “M Sport Limited Edition” yazısı içine girilen aracın standart bir 6 Serisi olmadığını herkese göstermekte.

BMW, 6 Serisi M Sport Limited Edition‘ın siparişlerini önümüzdeki ay almaya başlayacak. Fakat aracın fiyatı hakkında şu an için herhangi bir bilgi bulunmamakta. Bildiğimiz tek şey otomobillerin sınırlı sayıda üretileceği, ancak bu sınırın ne olduğuna dair da hiçbir açıklama yapılmadı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.