Volkswagen Atlas R-Line - TRaraba.com

  • 14 Ocak 2017
  • onur kayar
  • Yorum yapılmamış
  • Son Haberler
Volkswagen Atlas R-Line

Alman devi Volkswagen’ın sportif modeli Atlas, 2017 Detroit Otomobil Fuarı’nda sergilendi.

Volkswagen’in yeni üç sıralı koltuklu SUV modeli geçtiğimiz Ekim ayında bizlere tanıtılmıştı. Şimdi de Detroit’te düzenlenmekte olan otomobil fuarında, aracın daha sportif R-Line paketli versiyonu tanıtıldı.

SE ve SEL modellerinde mevcut olan R-Line‘da değişen özelliklere baktığımızda bizleri eşsiz ön ve arka tamponlar, yeni yan etekler ve 20 inçlik jantlar gibi özellikler beklemekte. R-Line paketinin iç mekana getirdiği artılar fazla olmasa da R amblemleri dışında, deri koltuklar, Apple CarPlay, Android Auto ve 12 hoparlörlü ses sistemi gibi özelliklerin sunulması fazlasıyla yeterli gibi duruyor.

R-Line, otomobil severlere dört ya da altı silindirli motor seçenekleriyle ve ön ya da dört tekerlekten çekiş opsiyonları ile sunuluyor. Dört silindirli model, 238 beygiri ön tekerleklere gönderirken, daha ağır 3.6 litrelik V6 motorun ürettiği 278 beygir, opsiyona bağlı olarak arka tekere ya da dört tekere birden gönderilebiliyor, yani VW bu modelinde gücü nasıl yönlendireceğini tamamen sürücüye bırakmış durumda.

R-Line’ın, Atlas’ın 30,000 dolar olarak açıklanan ABD fiyatının üzerine ne kadar ekleyeceği konusunda herhangi bir açıklama yok ancak Atlas’ın en üst paketinin 48,000 dolarlık fiyatına yakın bir rakam olduğunu tahmin etmekteyiz.

R-Line paketi, bu yılın sonlarına doğru satışa sunulacak. Modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği konusunda ise henüz kesin bir bilgi bulunmamakta.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.